WEB YAZILIM

Anasayfa » WEB YAZILIM

Sektör farkettirmeksizin, hemen hemen her kurumun kendisini internette yansıtabilmesi için, web tasarım, sosyal medya, kurumsal kimlik gibi bazı interaktif faaliyetlere sahip olması gerekiyor. İnternet sitesi ise bunların en önemlilerinden bir tanesi.

Mobil kullanımın, ve internet kullanımının arttığı bu zamanlada, kullanıcılar, firmaları tanımak ve ürünleri hakkında fikir sahibi olmak için interneti kullanıyor. Buna bağlı olarak bir firma, kendini iyi tanıtabilmek, hizmetlerini ve ürünlerini sunabilmek istiyorsa; öncelikli olarak kaliteli, kurumsal bir web sitesine sahip olmak zorundadır.

Web tasarım alanında çalışma yapan web tasarım firmalarının sayısı ise oldukça az. Marmara Web Park olarak, çeşitli sektörlerdeki hizmet verdiğimiz bu müşterilerimizin taleplerine ve beğenilerine göre web siteleri, sosyal medya çalışmaları, içerik yönetim sistemleri, CRM çözümleri, otomasyon sistemleri ve benzeri web yazılımları geliştirerek müşterilerimize internet ortamında; kaliteli, özgün ve etkili bir vizyon oluşturmayı ilkemiz olarak benimsiyoruz.