GOOGLE ADWORDS

Anasayfa » GOOGLE ADWORDS
Ziyaretçi yoksa ödeme de yok.
Google reklamlarıyla arama yapan kullanıcılar reklamınıza tıklayıp web sitenizi ziyaret ettiği zaman yada sizi aradığında ödeme yaparsınız. Kısacası; reklamınızdan sonuç aldığınızda para ödersiniz.
 
İstediğiniz bütçeyle başlayabilirsiniz.
Google reklamları için ne kadar bütçe ayıracağınıza siz karar verirsiniz. İşletme hedeflerinize uygun bir aylık bütçeyle başlayın ve daha sonra aldığınız sonuçlara göre bütçenizi arttırın.
 
Yaptığınız yatırımın karşılığı ölçülebilirdir.
Google, geleneksel (dergi, gazete, radyo ve TV) reklam kanallarından farklı olarak, en net ve doğru şekilde ölçümleme olanağı içeren bir sistem sunmaktadır. Bu sayede sizlere maliyet - geri dönüş hesaplaması yapmanızı ve bu doğrultuda reklam stratejilerinizi doğru yönetme imkanı sunmaktadır.
 
İnternet reklamcılığı, internet yoluyla hedef müşteri kitlenize ulaşmanızı sağlayan ekonomik bir tanıtım yöntemidir. Çok küçük reklam bütçeleriyle en etkili tanıtımı yapabiliriz. Gösterim potansiyeli yüksek, sizi hedef kitlenize en hızlı ulaştıracak siteleri belirler ve size uygun reklam çözümleri sunarız.
 
Google dünyada en cok kullanılan arama motoru olması, müşteri potansiyelinizi hedef alan reklam çözümleri sunması sebebiyle en cok tercih edilen reklam mecrası haline gelmiştir.
 
İnternet kullanıcıların google aramalarında sizin ürününüzü yada hizmetinizi aradıklarında ilanınızı gösterime girer, diğer aramalarda gözükmezsiniz. Böylece sadece sunduğunuz hizmeti, yada sattığınız ürünü arayan potansiyel müşterilere görünür ve hedef kitlenize ulaşmış olursunuz. Bölge, ülke ve dil seçeneğiyle hedef kitlenizi siz belirlersiniz.
 
İnternet dünyasının en etkili reklam çözümü olan google adwords reklam çözümüne ulaşmak için bizi arayın. Arama sonucu reklamları sizi yeni müşterilerle buluşturur.